Almaker

O Firmie

Almaker. Firma z rodzinną tradycją.

Spółka Almaker powstała w 2015 roku opierając się na długoletnim doświadczeniu zawodowym w charakterze nadzorcy budowlanego oraz generalnego wykonawcy – Grzegorza Hoffmana. To firma z rodzinnym rodowodem charakteryzująca się szerokim portfolio oferowanych usług budowlano – wykończeniowych. Wszechstronność, elastyczność, kompetencja i profesjonalizm to cechy, które pozwoliły firmie zbudować silną pozycję na rynku zarówno stołecznym jak i krajowym. Firma od niedawna świadczy także usługi doradcze w zakresie szerokorozumianej branży budowlanej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem.

Wartości

Almaker w 4 słowach

Nasz zespół

Zarząd

Nasi konsultanci, do Twojej dyspozycji.

Aby zapewnić Państwu kompleksowość naszych usług, na przełomie ostatnich lat, wyselekcjonowaliśmy grono zaufanych konsultantów – czyli osób współpracujących z nami przy najróżniejszych projektach. W ten sposób możemy wspólnie zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt łączący specjalistyczne wymagania najróżniejszych branż.

Zapraszamy do zapoznania się krótkim profilem naszych specjalistów.

Nasz zespół

Konsultanci

Wszechstronność

Staramy się aby nasza oferta była kompletna, wciąż dodajemy nowe usługi, tak abyś mógł zamówić wszystko w jednej firmie.

Kompetencja

Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi innowacjami jakie przynosi naszej branży sytuacja rynkowa.

Elastyczność

Każdy Klient to indywidualna historia preferencji, potrzeb i zasobów. Dopasowujemy ofertę do Twojego przypadku.

Profesjonalizm

Dbamy o profesjonalny charakter naszych usług. Wspieramy też ciągły rozwój pracowników czego efektem jest konkurencyjna jakość usług.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić....
Zapoznaj się z naszą ofertą.

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach stworzyliśmy ofertę na miarę wymagań XXI wieku. Wraz z gronem naszych ekspertów mamy przyjemność dostarczyć Państwu pełną kompleksowość usług za pośrednictwem jednej firmy. To spore ułatwienie dla realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. 

Almaker. Profesjonalne wykonawstwo remonotowo-budowlane.